Psí ultrazvukový kartáček Emmi®-pet - Profi balíček Latexové rukavice (100 Ks) a EmmiPet tyčinky zdarma

Kód: 167
ZDARMAZDARMA 5 690 Kč –7 %
Psí ultrazvukový kartáček set
5 690 Kč –7 % 5 290 Kč
Skladem

Tento zdravý ultrazvukový zubní kartáčekj má stejný pozitivní účinek u zvířat jako u lidí. Gingivitida, tvorba zubního kamene a periodontální onemocnění ve spojení s anestezií způsobují velký stres zvířete a majitele. Za účelem léčby nebo dokonce předcházení takovýmto nemocem a stavům byl vyvinut emmi®-pet.

Doporučujeme Latexové rukavice Black Scorpion, jsou extrémně robustní a přitom jemné. Proto dosáhnete optimálního citu při dotyku skrze jejich tenkou strukturu. Jsou dermatologicky testovány a mají minimální riziko alergií. Použijte tyto vysoce kvalitní rukavice když budete ultrazvukem čistit zuby Vašeho chlupatého mazlíčka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pes - Nejlepší přítel člověka

Věrní čtyřnozí kamarádi jsou nejen dobrými kamarády dětem a hlídači vašeho dvora, ale jsou také plnoprávnými členy vaší rodiny.  Profesionální balíček Emmi-Pet obsahuje vše, co podporuje zubní zdraví vašeho čtyřnohého miláčka. Ultrazvuková technologie emmi®-dent se ukázala jako velmi účinná při čištění zubů lidí po celá léta. Tyto pozitivní charakteristiky, zvláště přizpůsobené potřebám zvířat, byly cílem vývoje emmi®-petu.

Tento zdravý ultrazvukový zubní kartáček má stejný pozitivní účinek u zvířat jako u lidí. Gingivitida, tvorba zubního kamene a periodontální onemocnění ve spojení s anestezií způsobují velký stres zvířete a majitele. Za účelem léčby nebo dokonce předcházení takovýmto nemocem a stavům byl vyvinut emmi®-pet.

Aplikace emmi®-pet by měla být provedena co možná nejvíce příjemně pro vašeho mazlíčka. Proto Emmi®-pet pracuje bez vibrací během čištění. To má velmi pozitivní účinek na zvířata a přispívá k mnohem vyššímu přijetí kúry. Funguje také bez mechanického čištění, což je velkou výhodou při problémech s dásněmi. Emmi®-pet je ohromným pomocníkem při zánětlivých onemocněních nebo obecně citlivých dásních. Čistí bezbolestně, jemně a důkladně bez kartáčování, jen 100% originálním ultrazvukem. Společnost emmi® byla certifikována Agenturou pro dobré životní podmínky zvířat (FTT) v Rakousku.

Obsah balení:

  • Tělo ultrazvukového kartáčku pro zvířata
  • Indukční nabíjecí stanice pro pohodlné a rychlé dobíjení
  • Emmi Pet A1/A2 ultrazvuková čistící koncovka
  • Zubní ultrazvuková pasta ZA pro zvířata - 75ml
  • 10 Ks EmmiPet tyčinek z růžového dřeva
  • Latexové rukavice Nitras Medical Scorpion bezprašné, 100Ks
  • Podrobný návod k použití

Doplňkové parametry

Kategorie: Kartáčky na zuby pro psy
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
5x
4
0x
3
3x
2
0x
1
1x
Nevyplňujte toto pole: