Bělící a vitaminizující zubní pasta WhiteAmin bělící a vitaminizující zubní pasta

Kód: 47
599 Kč –16 %
47 belici a vitaminizujici zubni pasta whiteamin
599 Kč –16 % 499 Kč
Skladem

Bělící neabrazivní zubní pasta WhiteAmin s vitaminizující složkou. Určena pro domácí bělení zubů. Šetříte tak náklady na stomatologické bělení. Pravidelnou aplikací jsou vaše zuby bělejší.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Luxusní bělicí zubní pasta WhiteAmin je patentovaná firmou BeconfiDent. Její název spojuje dvě její základní vlastnosti: White (bílý) a Vitamin (vitaminizující). Zubní pasta WhiteAmin obsahuje vitamíny A, B6, C a E, čímž nahrazuje nutnost denně se dopovat tabletkami s obsahem těchto vitamínů.

Whiteamin je typ neabrazivní bělící zubní pasty, což znamená, že nenarušuje povrch zubní skloviny. Typickým jevem levných bělících zubních past do 100 Kč je jejich silný abrazivní účinek, který postupně "uhlodává" zubní sklovinu. Po několika letech jsou pak zuby na pohled tenčí a současně i citlivější.

  • Objem: 50 ml
  • Dávkování: velikost malého lískového oříšku
  • Výdrž: 1,5 měsíce (připravidelném čištění zubů 1x denně)

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Bělící zubní pasty Beconfident
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.05 kg
Objem: 50 ml
Vitamíny: A, B6, C, E

BECONFIDENT ŠVÉDSKO

Webová stránka značky: BeconfiDent Švédsko

 

Společnost BeconfiDent je jedničkou na evropském trhu přírodního bělení zubů bez peroxidu.

logotype 

Společnost BeconfiDent je jedničkou na evropském trhu přírodního bělení zubů bez peroxidu.

Bělení zubů BeconfiDent je zcela bezpečné a jednoduché. Produkty BeconfiDent jsou vyráběny v USA  a vyvíjeny jsou největšími kapacitami v oboru ve Švédsku a USA. Kvalitou je si značka BeconfiDent naprosto jistá, vždyť i nejlepší zubní lékaři používají profesionální produkty BeconfiDent. Ať už si vyberete jakýkoliv výrobek, vždy bude obsahovat vše co potřebujete k šetrnému a rychlému vybělení  Vašich zubů bez škodlivého peroxidu.