O nás

Na našem eshopu naleznete převážně produkty zahraničních značek jako je Emmi a beconfiDent. S těmito výrobky máme osobní zkušenosti a důvěřujeme jim.

Nabízený sortiment je určen k dentální hygieně pro lidi ale i pro vaše čtyřnohé miláčky. Jedná se o ultrazvukové zubní kartáčky od německého výrobce Emmi-Ultrasonic, který se od roku 2005 zabývá technologií utrazvuku pro ústní hygienu a čištění zubů. Dalším produktem jsou sonické zubní kartáčky a sady na bělení zubů od Švédské společnosti beconfiDent vč. doplňků jako jsou zubní pasty a zubní lesky.

Brzy rozšíříme prodejní sortiment o produkty společnosti beconfiDent se zaměřením na péči o pleť a speciálně výrobky redukující problémy s akné.

V prodejním sortimentu nabízíme i čistící přístroje na bázi ultrazvuku na brýle, šperky, nářadí atd. 

Cílem našich nabízených produktů je zlepšit kvalitu života všech lidí pomocí nových technologií a produktů s ultrazvukem a umožnit jejich použití v běžné domácnosti. Neustálé úsilí v oblasti výzkumu a vývoje vede k stále lepším novým inovativním aplikacím ultrazvuku pro zdraví a krásu, které významně zlepšují kvalitu života lidí. Možnosti použití ultrazvuku v těchto oblastech teprve začínají a v blízké i vzdálené budoucnosti přinesou ještě mnoho překvapení.

Budeme rádi když si náš sortiment prohlédnete a obrátíte se na nás s vašim dotazem nebo přáním.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení