O nás

Na našem eshopu naleznete převážně produkty zahraničních značek jako je Emmi a beconfiDent. S těmito výrobky máme osobní zkušenosti a důvěřujeme jim.

Nabízený sortiment je určen k dentální hygieně pro lidi ale i pro vaše čtyřnohé miláčky. Jedná se o ultrazvukové zubní kartáčky od německého výrobce Emmi-Ultrasonic, který se od roku 2005 zabývá technologií utrazvuku pro ústní hygienu a čištění zubů. Dalším produktem jsou sonické zubní kartáčky a sady na bělení zubů od Švédské společnosti beconfiDent vč. doplňků jako jsou zubní pasty a zubní lesky.

Brzy rozšíříme prodejní sortiment o produkty společnosti beconfiDent se zaměřením na péči o pleť a speciálně výrobky redukující problémy s akné.

V prodejním sortimentu nabízíme i čistící přístroje na bázi ultrazvuku na brýle, šperky, nářadí atd. 

Cílem našich nabízených produktů je zlepšit kvalitu života všech lidí pomocí nových technologií a produktů s ultrazvukem a umožnit jejich použití v běžné domácnosti. Neustálé úsilí v oblasti výzkumu a vývoje vede k stále lepším novým inovativním aplikacím ultrazvuku pro zdraví a krásu, které významně zlepšují kvalitu života lidí. Možnosti použití ultrazvuku v těchto oblastech teprve začínají a v blízké i vzdálené budoucnosti přinesou ještě mnoho překvapení.

Budeme rádi když si náš sortiment prohlédnete a obrátíte se na nás s vašim dotazem nebo přáním.