Clear skin premiový balíček

Kód: 581
1 999 Kč –5 %
beconfident premiovybalicek
1 999 Kč –5 % 1 889 Kč
Skladem
  • Oslabuje příznaky akné a posiluje pokožku.
  • Kompletní dvoustupňový systém pro 60denní používání

 

Sada Beconfident® Clear Skin Premiový balíček je kompletní systém se vším, co potřebujete ke zmírnění příznaků akné, pomocí dvou jednoduchých kroků ve dvou lahvičkách: PREPARE a REDUCE

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Preparát obsahuje laktoperoxidázu, což je jedinečný produkt z mleziva, který omezuje bakterie akné s minimálním podrážděním pokožky. Výrobky jsou jemné, ale obsahují přísady, které účinně snižují příznaky akné a zároveň dlouhodobě posilují pokožku a zabraňují tak vzniku nových vyrážek.

Při každodenním používání přípravek Reduce posiluje vaši pokožku, aby nedocházelo k novému akné, a omezuje tak budoucí potíže. Reduce má důležitý úkol, aby vaše pokožka byla odolnější.  

Aby Clear Skin balíček mohl působit nejlépe v každé fázi Vašeho akné s tím správným množstvím účinných látek, obsahuje balíček ne jednu, ale dvě lahvičky s různými krémy v ochranné atmosféře. Přípravek Prepare sníží příznaky akné v počáteční fázi kúry, abyste však dosáhli dlouhodobých výsledků je potřeba s akné zatočit ve dvou fázích a tou druhou je právě přípravek Reduce.

Navíc získáte Clear Skin Spot On Pero pro přímou aplikaci. Pero je vzhledem ke svým rozměrům připraveno pro použití kdykoli a kdekoli během dne, tak často, jak jen chcete.

Pro podporu je k dispozici tištěný manuál i mobilní aplikace, které vám během léčby poskytnou osobní vedení. Toto je váš první krok k dokonalé pleti. Začněte ještě dnes!

Obsah balení:

  • Krém Prepare 50ml
  • Krém Reduce 50ml
  • Spot On pero 4ml
  • Podrobný návod užíváni

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Péče o pleť proti akné
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0,2 kg

BECONFIDENT ŠVÉDSKO

Webová stránka značky: BeconfiDent Švédsko

 

Společnost BeconfiDent je jedničkou na evropském trhu přírodního bělení zubů bez peroxidu.

logotype 

Společnost BeconfiDent je jedničkou na evropském trhu přírodního bělení zubů bez peroxidu.

Bělení zubů BeconfiDent je zcela bezpečné a jednoduché. Produkty BeconfiDent jsou vyráběny v USA  a vyvíjeny jsou největšími kapacitami v oboru ve Švédsku a USA. Kvalitou je si značka BeconfiDent naprosto jistá, vždyť i nejlepší zubní lékaři používají profesionální produkty BeconfiDent. Ať už si vyberete jakýkoliv výrobek, vždy bude obsahovat vše co potřebujete k šetrnému a rychlému vybělení  Vašich zubů bez škodlivého peroxidu.