emmi®-skin emmi®-bioMYO

Kód: 684
Novinka
Značka: Emag Germany
590 Kč
Skladem

Pomáhá proti bolesti kloubů, svalů, zad a mnoha dalším.
Působí protizánětlivě. 
Zvýšený krevní oběh, zlepšený metabolismus buněk. 
Efektivnější působení s aplikací  Emmi  emmi®- sport. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

emmi®-bioMYO

Gel proti bolesti svalů a kloubů. Zvýšený účinek Ošetření pokožky při aplikaci Emmi  emmi®- sport je se doporučuje k dosažení vašich cílů rychleji a efektivněji.

Náš  nový produkt emmi®-bioMYO s vysoce kvalitními výtažky z jírovce, jalovcového oleje a čemeřice vám pomůže při bolesti kloubů, artritidě, napětí krku a ramen, či podvrknutí kotníku. pro zvýšení účineku ošetření pokožky použijte  Emmi  emmi®- sport . Je to doporučováno k dosažení vašich cílů rychleji a efektivněji.

Obvyklý jírovec (Aesculus hippocastanum) je druh jírovce (Aesculus), který je vysazen podél střední Evropy s původem na Balkáně. Jírovec je známý svými účinky jako protizánětlivý, přísný, antibakteriální, hemostatický, diuretický, antikonvulzivní, explodující, tlumící bolest a čistící pro krev.

Jalovcové bobule, které jsou modrozelené, kužel jalovce, rostou na vždyzelených keřích nebo stromcích ve výšce 12 metrů. Mírně nažloutlý olej, který je výsledkem destilace párou se suchými plody, má řadu fyzických a psychologických účinků. Jalovcový olej lze použít interně i externě (ne u emmi®-bioMYO).

Jalovcový olej pomáhá při následujících bolestech: bolesti kloubů, svalů a zad, revmatismus, artritida, napětí v oblasti krku a ramen a dokonce i při podvrtnutí a namáhání jalovcový olej dokáže zázraky.

Čemeřice má původ v Transylvánii a Haliči. Květy vytrvalých rostlin mezi lednem a březnem a jejich karmínově zbarvené květy jsou pěkným kontrastem k bílému sněhu. Tato rostlina je také známá jako „vánoční růže“. Čemeřice je stará nově objevená léčivá rostlina. Díky svým protizánětlivým vlastnostem může být čemeřice také používána k léčbě onemocnění revmatologické kategorie (artritida, artróza a kolagenóza).

Ošetření pokožkou emmi® je také možné a dokonce se doporučuje k dosažení vašich cílů rychleji a efektivněji.

Účinky ultrazvuku jsou:

Posílená cirkulace krve, lepší buněčný metabolismus a zvýšení prahu bolesti. Jako základní mechanismus působení se říká, že zvukové vlny způsobují jakousi hlubokou masáž tím, že přinášejí pohyb do každé z našich buněk. Zvláště při poranění svalů nebo poškození tkáně šlachy může ultrazvuk prokázat svou sílu. Protože teplo často pozorované během aplikace nezpůsobuje větší zánět, lze jej použít i v naléhavých podmínkách. Když je sval a šlachovité vlákno, obvykle rovnoběžné a zarovnané, zraněno, je při hojení rychle rozptýlené a chaotické. To snižuje tažnou sílu těchto vláken. Zvukové vlny vedou k účinku masáže, která restrukturalizuje šlachy a svaly. Takto se znatelně zvyšuje odolnost tkáně.

emmi®-bioMYO kombinuje následující výhody:

snadno se třel
rychlé proniknutí účinné látky do pokožky
nemastný, rychle a beze zbytků vstřebává
Složení:
Gel obsahuje následující vysoce kvalitní extrakty: čemeřice fialová (Helleborus purpurascens), kaštan koňský (Aesculus hippocastanum) a těkavý jalovcový olej (Juniperus communis).

Aplikace:
Naneste gel na ošetřovanou oblast těla a důkladně masírujte (2 - 3krát denně). Ošetření pokožkou emmi® účinek zesiluje.

Obsah:
1 tuba po 150 ml v jednom balení

Trvanlivost:
Neotevřené 2 roky | Po otevření, nejlépe do 12 měsíců
Více o zdrojovém textuPro další informace o překladu je potřeba zdrojový text
Odeslat zpětnou vazbu
Postranní panely

Doplňkové parametry

Kategorie: Emmi Skin - péče o pleť ultrazvukem
Záruka: 2 roky