Emmi-skin Termoefekt 150ml

Kód: 673
Novinka
Značka: Emag Germany
590 Kč
Skladem

Novinka: Tepelná terapie při bolesti kloubů a svalů. Krém s termoefektem, vhodný k sadě Emmi-skin Sport, se zlatou ionizovanou pramenitou vodou. Zlaté ionty stimulují vitalitu pokožky.

Ionizovaná pramenitá voda má vysoký podíl rozpuštěných minerálů.

 

Uvolněte své tělo uklidňujícím hlubokým žárem. Díky spreji s tepelným účinkem můžete během několika sekund podstoupit tepelnou terapii potíží kloubů a svalů. Uklidňující teplo stimuluje krevní oběh, což má velmi pozitivní vliv například na problémy se zády způsobené svaly.

Velkou výhodou je jednoduchá a rychlá aplikace. Nastříkejte postiženou oblast, nechte ji krátce působit, vtřete a máte hotovo. Poté se můžete bez problémů obléknout, protože nezůstávají žádné zbytky. Sprej s tepelným efektem je vaším účinným společníkem a podporuje vás v každodenní mobilitě.

Obzvláště účinný při svalových problémech se zády a krkem, stejně jako v oblasti paží a ramen. Žádné zbytečné namáhání organismu léky. Stimuluje krevní oběh a uvolňuje napětí.

Stimuluje a zvyšuje vitalitu pokožky o 41% (prokázáno laboratorní analýzou)
Podporuje metabolismus pokožky prostřednictvím zahřívacího účinku
Může zmírnit bolest
Dermatologicky testováno
Stimuluje krevní oběh
Uvolňuje a zahřívá svaly bez zbarvení
Bez silikonů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aplikace:
Před každým použitím lahvičku důkladně protřepejte
Držte lahvičku svisle dnem vzhůru a aplikujte ji na požadovanou oblast kůže nebo svalu
Rozetřete pěnu, nechte ji působit asi 30 sekund a poté ji vtřete. Pro ještě lepší výsledky naneste pokožku emmi na oblasti pokožky

Zpráva o zkušenostech: „Termální pěnu emmi-skin® jsem si objednal okamžitě poté, co to společnost oznámila. Večer, kdy jsem to dostal, mě bolí hlava. Opatrně jsem si na spánky a krk nanesl nějaký termoefekt na pokožku Emmi® a do 15 minut byla bolest hlavy pryč.

Bohužel jsem se během jedné z následujících nocí znovu dostal do rozpaků a ráno jsem byl vzhůru, jako by mě praštilo, a záda mi připadala, jako bych se pohnula za sebou. Po horké sprše jsem si dal pěnu na krk, ramena a celé záda. Jinými slovy, zařídil jsem si všestranný balíček. Všechny vtírané oblasti se příjemně zahřály a účinek byl opravdu skvělý. Asi po 20 minutách moje bolest zmizela.

Pak jsem udělal test a sklonil se. To už dlouho nebylo možné kvůli mým problémům se zády. Ale hle, snadno jsem se mohl bez problémů dostat dolů na podlahu svými prsty a zase zpátky. Jsem naprosto nadšený tepelným účinkem pokožky emmi®. “Ursula F.

emmi-skin termický efekt - 150ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Emmi Skin - péče o pleť ultrazvukem
Záruka: 2 roky
Objem: 150ml