Psí ultrazvukový kartáček Emmi®-pet

Kód: 168
ZDARMAZDARMA 5 390 Kč –9 %
Ultrazvukový kartáček Emmi-pet
5 390 Kč –9 % 4 890 Kč
Skladem

Tento zdravý ultrazvukový zubní kartáček má stejný pozitivní účinek u zvířat jako u lidí. Gingivitida, tvorba zubního kamene a periodontální onemocnění ve spojení s anestezií způsobují velký stres zvířete a majitele. Za účelem léčby nebo dokonce předcházení takovýmto nemocem a stavům byl vyvinut emmi®-pet.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pes - Nejlepší přítel člověka

Věrní čtyřnozí kamarádi jsou nejen dobrými kamarády dětem a hlídači vašeho dvora, ale jsou také plnoprávnými členy vaší rodiny.  Profesionální balíček Emmi-Pet obsahuje vše, co podporuje zubní zdraví vašeho čtyřnohého mioláčka. Ultrazvuková technologie emmi®-dent se ukázala jako velmi účinná při čištění zubů lidí po celá léta. Tyto pozitivní charakteristiky, zvláště přizpůsobené potřebám zvířat, byly cílem vývoje emmi®-petu.

Tento zdravý ultrazvukový zubní kartáčekj má stejný pozitivní účinek u zvířat jako u lidí. Gingivitida, tvorba zubního kamene a periodontální onemocnění ve spojení s anestezií způsobují velký stres zvířete a majitele. Za účelem léčby nebo dokonce předcházení takovýmto nemocem a stavům byl vyvinut emmi®-pet.

Aplikace emmi®-pet by měla být provedena co možná nejvíce příjemně pro vašeho mazlíčka. Proto Emmi®-pet pracuje bez vibrací během čištění. To má velmi pozitivní účinek na zvířata a přispívá k mnohem vyššímu přijetí kúry. Funguje také bez mechanického čištění, což je velkou výhodou při problémech s dásněmi. Emmi®-pet je ohromným pomocníkem při zánětlivých onemocněních nebo obecně citlivých dásních. Čistí bezbolestně, jemně a důkladně bez kartáčování, jen 100% originálním ultrazvukem. Společnost emmi® byla certifikována Agenturou pro dobré životní podmínky zvířat (FTT) v Rakousku.

Obsah balení:

  • Tělo ultrazvukového kartáčku pro zvířata
  • Indukční nabíjecí stanice pro pohodlné a rychlé dobíjení
  • Emmi Pet A1/A2 ultrazvuková čistící koncovka
  • Zubní ultrazvuková pasta ZA pro zvířata - 75ml
  • Podrobný návod k použití

Doplňkové parametry

Kategorie: Kartáčky na zuby pro psy
Záruka: 2 roky

Emmi-pet spot "Hej kámo....."

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
BB Avatar autora | 11.2.2022
Zatím nevím. Kartáček se nehýbe , nevydává žádné zvuky, vůbec nevím jestli funguje. Uvidíme, jak se ultrazvuk projeví na zubech psa, ale jde mi hlavou, jestli jsem téměř 5000,- Kč nevyhodila oknem.
5
BH Avatar autora | 26.3.2021
Mám ho krátce. Moc jsem tomu nevěřila, ale opravdu to funguje. Měla jsem z toho radost, jak dítě z nové hračky, když šel vyndat první zubní kámen. Čistím zoubky postupně, protože vím, že by dlouho nevydrželi. Mám dva pejsky, takže mám co dělat. Jsem ráda, že budou jednou ušetření veterinárnímu vyšetřením pod narkozou. Chci nakonec říct, že nelituju peněz, které jsem do tohoto kartáčku vložila.