Ultrazvukový obojek proti klíšťatům a hmyzu

Kód: 830
330 Kč
Skladem

Přírodní ultrazvuková ochrana koček psů a lidí bez chemikálií - nejúčinnější a nejbezpečnější způsob, jak chránit vašeho domácího mazlíčka před klíšťaty, blechami a komáry.

Obojek má variabilní délku, je vhodný jak pro kočky nebo malá plemena jako například čivavy, tak i pro velká plemena psů. U obřích plemen je pak možné obojek jednoduše připojit k běžnému obojku 

Včetně 3 Ks baterií AG 13

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přírodní ultrazvuková ochrana bez chemikálií - nejúčinnější a nejbezpečnější způsob, jak chránit vašeho domácího mazlíčka před klíšťaty !

Pro účinnou ochranu vašeho domácího mazlíčka před klíšťaty máme pro vás jednoduché řešení: ultrazvukový obojek. Ultrazvukový obojek upnete zvířeti na krk a zcela bezpečný ultrazvuk odpuzuje nepříjemný hmyz, zejména klíšťata, blechy a komáry. Účinně zabraňuje útokům hmyzu na zvíře a usazování se hmizu ve zvířecí srsti.

100% ultrazvuková technologie pro ochranu vašich miláčků.

Ultrazvukový obojek je zcela netoxický a zcela bez chemických látek nebo pachů a proto není nepříjemný nebo dokonce škodlivý pro zvířata ani pro člověka. Zařízení využívá moderní ultrazvukovou technologii a nepřetržitě emituje ultrazvukové vlny. Ultrazvukové impulsy jsou v rozsahu 40 kilohertzů. Klíšťata „slyší“ tyto vlny v okruhu asi 1,5 metru a jsou pro ně velmi odpuzující, takže se vašemu miláčkovi raději obloukem vyhnou.

Dle nastavené frekvence zařízení vydává tichý souvislý zvuk.

Obsah balení:

1 ks obojek vč. krčního pásku

3 ks baterie AG13

Doplňkové parametry

Kategorie: Produkty péče o psy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg